KONST / Litografier / Färglitografi 14613083
nr 1461 3083
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
Signerad, numrerad 291/300, portal. Färglitografi, bildmått: 53x37, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
måndag 18 april 2022
kl 18:34:17
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson